Kim jesteśmy?

Poznaj firmę Eco Technologies

Firma ECO TECHNOLOGIES z siedzibą w Łomży na ulicy Księcia janusza I 26, powstała by promować rozwiązania oparte na odnawialnych źródłach energii i energooszczędnej technologii LED. Naszym celem jest dostarczenie nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań dla twojego domu i firmy w sposób łatwy i odpowiadający twoim wymaganiom. Doskonale rozumiemy oczekiwania naszych klientów dlatego staramy się by nasza oferta była kompromisem pomiędzy niską ceną a wysoką jakością.

Elektrownie Wiatrowe

Elektrownie Wiatrowe

Nasz zespół

Ludzie Eco Technologies

W skład naszego zespołu wchodzą młodzi i ambitni ludzie posiadający szeroką wiedzę w zakresie energii odnawialnej i systemów oświetleniowych opartych na technologii LED. Nieustanne poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań oraz doskonała znajomość obecnie dostępnych technologii pozwala na profesjonalną realizację każdego zlecenia. Mamy pewność że nasz klient otrzymuję sprawdzone, zgodne z obecnymi trendami i dostępną technologią rozwiązanie na miarę XXI wieku.

Dlaczego ECO TECHNOLOGIES?

Zaufaj doświadczeniu

Nasza firma zapewnia wsparcie na każdym poziomie realizacji inwestycji:

– Projektowanie Systemu
– Instalacja Systemu
– Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Wykonujemy projekty budowlane pod elektrownie słoneczne i turbiny wiatrowe oraz pomagamy w załatwianiu formalności związanych z przyłączeniem instalacji do sieci elektroenergetycznej.

Współpracując z ECO TECHNOLOGIES – stabilnym partnerem handlowym, masz pewność, że otrzymujesz sprzęt najnowszej generacji od sprawdzonych, solidnych producentów i na atrakcyjnych warunkach handlowo-finansowych.