Dodano dnia: 08 maja 2016 o godzinie: 0:11

Moduł fotowoltaiczny monokrystaliczny Black Panther 250/260/270/280Wp firmy RECOM SOLAR wyprodukowany w Polskiej fabryce JABIL w Kwidzynie. Jakość tych modułów jest bardzo wysoka poprzez wykorzystanie sprawnych ogniw oraz zaawansowanej technologii wytwarzania. Polska fabryka wytwarza moduły dla wielu uważanych producentów modułów na świecie dlatego nie ma obawy o słabą wydajność modułów lub mikropęknięcia ogniw na etapie produkcji. Kontrola jakości modułów jest na wysokim poziomie.

Moduły typu „full black” bardzo ładnie komponują się w otoczeniu nie rzucając się w oczy. Zainteresowanych zachęcamy do naszej galerii realizacji gdzie wykonane są systemy na modułach czarnych.

Moduły ze względu na produkcję europejską zwolnione są z opłaty cła antydumpingowego.

 

Moduł fotowoltaiczny, znany również jako: bateria słoneczna, panel słoneczny lub solar służy do zamiany energii słonecznej (promieniowania słonecznego) w energię elektryczną.

Chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o panelach słonecznych? Zapraszamy do zapoznania się z EKO PORADAMI lub zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami naszej firmy. Ułatwimy Państwu podjęcie prawidłowego wyboru.

Pliki do pobrania:

Facebook